OTEL HAVLULARI

OTEL HAVLULARI

otel havluları

Otel havluları kullanım alanları otelinize gelen misafirlerinizin ne amaçla geldikleri çok önemli değildir .Belki mevsimlik bir tatil,belki kurumsal turlar,hafta sonu tatilleri bunun adı her ne olursa olsun misafirlerinizi özel hissettirmek sizin görevinizdir.Hijyen ve yemek otel misafirlerinizin çok uzun süre zihninde kalıcı yer eden unsurlardır.Bu nedenle tuvaletlerde ve odalarda kullanılan havlular çok önemlidir.Doğru otel havlusunu seçmek sanıldığı kadar kolay bir durum değildir.Size biraz sonraki yazımızda şirketimiz olarak deneyimlerimiz ışığında ipuçları vermek istiyoruz. Biz BKA Textil olarak otel havlusu toptancı şirketiyiz.

Otel havlusundaki amacımız ise siz değerli otel sahiplerine misafirlerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve otelinizin kalitesini canlandırmak adına yardım etmektir.
Öncelikli yapmanız gereken otel havlusu boyutuna karar vermeniz.Yıkama havluları,el havluları,banyo havluları ayak paspasları evet boyutuna ve aynı zamanda türlerine de karar vermelisiniz.Çünkü her havlu farklı bir işleve sahiptir.Banyo paspasları ayaklarınızı kuru tutmaya yararken,banyo havluları ayak paspasına göre büyüktür.Havluların kullanım alanları hangi havluyu satın alacağınızın ilk maddesidir.Örneğin havuz havluları daha kabarık ,yumuşak türden oluşur kolay kurur ve yumuşaklığı ile misafirlerinize şahane bir deneyim yaşatır.Havlularınızda kullanılan malzeme de kaliteyi direk etkiler.Örneğin Türk pamuğu son derece kaliteli bir malzemedir.Yumuşak bir o kadar uzun ömürlü ve kaliteli bir havlu satın almalısınız.Bir havlunun asıl kalitesi ağırlığıdır.Havlunuzun doğru ağırlıkta olduğundan emin olmalısınız.Havlular ne kadar ağır olur ise daha emici olurlar.Bu nedenle Türk pamuğundan yapılan havluları tercih etmeniz sizin ve misafirleriniz için şahane bir deneyim ve mutluluk manasına gelecektir.

TOPTAN OTEL HAVLULARI – OTEL HAVLUSU

  otel havlusu fiyatları dokumada kullanılan iplik kalitesine ve ürünün gramajına göre değişmektedir. Tekstilin başkenti Denizli’de üretilen otel havluları, son teknoloji dokuma tezgahlarında dokunup, işinin ehli boyahanelerde boyanıp kesim dikim işlemi görmek üzere konfeksiyona sevk edilir. Ürettiğimiz beyaz otel havluları %100 pamuktur, aynı zamanda uzun süreli kullanıma ve yıkamaya dayanıklı olup, sertleşme oranı oldukça düşüktür. Ürünlerimizin tümü birinci kalite otel havlularından oluşmaktadır.

otel havluları

Otel havlularının üretimi isteğe göre logolu veya nakışlı olabilmektedir. Otellerin en çok şikayetçi oldukları konulardan birisi otel havlularının eksilmesi, kaybolmasıdır. Nakışlı otel havluları, havlu üzerinde oteller için aidiyet simgesi taşıdığı için bu kaybolmaların önüne bir miktar geçilmiş olur. Ayrıca logolu otel havlularının, misafirlerin gözünde otellere prestij kattığını da söylemek yanlış olmaz.
  Otel banyo havlusu fiyatları, yukarıda bahsettiğimiz gibi ürün gramajına ve kalitesine göre değişmektedir. 70x140cm otel banyo havlusu fiyatı ile 90x150cm banyo havlusu veya 100x150cm büyük otel
havlusu fiyatları arasında fark vardır. Ayrıca otel havlularında yapılan nakış hizmeti ve logolu havlu dokuması otel havlu fiyatlarını arttıran bir diğer faktördür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir