otel havluları

OTEL HAVLUSU

Otel Havlusu Nedir? Otel havlusu, Eponj havlu olarak da geçen havlular üzerinde herhangi bir desen, çizgi ve renk bulundurmazlar. Standart ölçü olarak el havlusu 50x90cm, banyo havlusu 70x140cm, 90x150cm veya 100x150cm, ayak havlusu ise 50x70cm olarak üretilir.

ÇARŞAF TAKIMI

Çarşaf Takımı satın alma kriterleri, iplik sayısı ve terbiyesidir. Belirtilen tel sayısı 1cm² içersindeki iplik sayısıdır. Otel tekstil ürünleri endüstriyel kullanıma uygun, sık yıkamaya dayanıklı, yüksek nitelikte üretilmiştir.ÇARŞAF TAKIMI GENEL BİLGİ Çarşaf takımı modellerini dekoratif ve şık tasarımlı ürün çeşitleri arasında bulmanız mümkündür. Lastikli olarak üretilen tek ve çift kişilik çarşaf takımları ise pratik kullanımlı ürün çeşitleri arasında yer alır.

NEVRESİM TAKIMLARI

Nevresim Takımları ve Modelleri Nevresim Takımları ve modelleri, ürün çeşitliliği kapsamında her yatak odasına uyumlu formda üretiliyor. Gerek renk gerekse doku olarak farklı ve üstün bir kaliteye sahip olmakla birlikte, uyku esnasında benzersiz bir konfor sağlıyor. Boyutlarına göre nevresim takımları incelenmek istenir ise:Aleo Vera, Bambu, Coco Crep ve Vintage Yıkamalı nevresim takımları, markamızın özgün tasarımları arasında yer alıyor. Pamuklu olma özelliği sayesinde ise sağlıklı bir uykunun kaçınılmaz olduğunu belirtmek isteriz.Nevresim takımları ve modelleri arasında yer alan flanel nevresim takımları soğuk kış aylarında içinizi ısıtacak! Pürüzlü yüzeyi ve pamuklu olma özelliği sayesinde terleme yapmaz, sizi soğuk havaların etkisinden korur..

OTEL TERLİĞİ

OTEL TERLİĞİ Üretimini yaptığımız Tek Kullanımlık Terlik Modelleri genel olarak Oteller , Pansiyonlar , Hastaneler VB. Konaklama Hizmeti Veren Yerlerde Kullanılmaktadır. Otel terliği imalatçısı olarak titizlikle sizler için üretim yapmaktayız. Dilerseniz firmanıza özel baskılı olarak otel terliği olarak adlandırılan tek kullanımlık terlik olarak tasarım yapılır.

BORNOZ

Bornoz %100 Pamuk ipliğinden hissiyat derecesi yüksek yumuşaklıkta %100 Hidrofil Ring iplikten dokunmuştur.1000-2000 gr ağırlığında Atkıda 16/1 Ring iplik. Kimono yaka, şal yaka S, M, L, XL, XXL İstenilen renk ve gramajda üretim yapılır. PİKE BORNOZKimono veya Şal yaka S, M, L, XL, XXL %100 Pamuk Ring iplikten dokunmuş, Kullanım talimatlarına uyulduğu taktirde urun ekonomik ömrünü tamamlayıncaya kadar niteliğini korur..

ALEZ

Alez Nedir? Çeşitleri Nelerdir? Alez dilimizdeki karşılığı “yatak koruyucu” olan alezler, yatağınız ile yastıklarınızı dışarıdan gelebilecek sıvı dökulmesının yanında, vücudumuzun yol açabileceği ter, idrar, kan vb. sıvılar da dahil her turlu etkene karşı muhafaza ederek yatağınızın temiz kalmasını sağlar ve ömrunu uzatır. Ayrıca çıkarılıp temizlenebilir olması, bakteri, virus gibi bulaşıcı hastalıklara yol açabilecek zararlı maddeleri yatağınıza geçmesine engel olur. Diğer yatak urunlerinde bulunmayan spesifik özellikleriyle size, evinizde veya otel gibi evinizden başka kalacağınız yerlerde daha sağlıklı bir ortamda uyuma imkânı sunar.

AYAK HAVLUSU

Otel Ayak havlusu satın alma kriterleri ipliği, terbiyesi (boya işlemi) ve gramajıdır.Otel havluları Endüstriyel kullanıma uygun sık yıkamaya dayanıklı  yüksek nitelikte üretilmiştir.Ürünlerin tamamıda 20/2 çift kat %100 pamuk ring iplik kullanılmıştır.Otel ayak havlusu ebatları 50x70, 50x100 cm ebatlarında.Boyama esnasında %100 Hidrofil özeliği kazandırılmıştır.(su çekme özeliği) Dört kenarları çift dikişli.Yıkama talimatlarına uyulduğu taktirde urun ekonomik ömrünü tamamlayıncaya kadar niteliğini korur. İstenilen renkte ve gramajda ayak izli veya düz olarak üretim yapılır.Ayak havlusu, banyoların vazgeçilmezleri arasında olup, duş veya banyo sonrası ayakların kurutulmasını sağlayan havlu türüdür. Diğer havlulardan farklı olarak, banyo zeminine serilerek kullanılan ayak havluları, yumuşak bir dokuya sahiptir. Banyo havlusu ile mukayese edildiğinde daha kalın olan dokusu bir ayak havlusuna göre ise daha incedir. Daha ziyade duş, küvet veya lavabo önlerine serilerek kullanılan bu ürünler, vücuttan süzülen suyun zeminde birikmesini engeller ve aynı zamanda banyodan kuru ayaklar ile çıkılmasını sağlar.