Nevresim Takımları ve Modelleri

Nevresim Takımları ve modelleri, ürün çeşitliliği kapsamında her yatak odasına uyumlu formda üretiliyor. Gerek renk gerekse doku olarak farklı ve üstün bir kaliteye sahip olmakla birlikte, uyku esnasında benzersiz bir konfor sağlıyor. Boyutlarına göre nevresim takımları incelenmek istenir ise:

Aleo Vera, Bambu, Coco Crep ve Vintage Yıkamalı nevresim takımları, markamızın özgün tasarımları arasında yer alıyor. Pamuklu olma özelliği sayesinde ise sağlıklı bir uykunun kaçınılmaz olduğunu belirtmek isteriz.

Nevresim takımları ve modelleri arasında yer alan flanel nevresim takımları  soğuk kış aylarında içinizi ısıtacak! Pürüzlü yüzeyi ve pamuklu olma özelliği sayesinde terleme yapmaz, sizi soğuk havaların etkisinden korur. Tüm bu çeşitlerin yanı sıra saten modelleriyle class bir şıklık sergileyen saten takımlar, markamızın modernize edilmiş benzersiz ürünleri arasında yer alıyor. 

Nevresim Takımları Arasında Seçim Yapın: Kumaş Tipleri

Rahat bir uyku için nevresim takımları seçimi sırasında dikkat etmeniz gereken ilk unsur, kumaş tipleri. Kumaş seçimini ihtiyacınız ve istekleriniz doğrultusunda yapmak hem daha kaliteli uyumanızı hem de seçtiğiniz ürünün daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilir. 

 • Pamuk Ranforce 

Dayanıklı yani uzun ömürlü olması sayesinde sıklıkla tercih edilen pamuk ranforce nevresim takımları, en sık kullanılan dokuma türüdür. Çevre dostu bir kumaş tipi olan pamuk ranforce aynı zamanda hava geçirgenliği yüksek olması nedeniyle özellikle yaz aylarında tercih edilebilir.

 • Pamuk Poplin

Hafif ve hava alabilen bir yapıda olan pamuk poplin kumaş, pratikliği ile de dikkat çeker. Bu pratikliğin sırrı ise pamuk poplinin kolay kolay buruşmaması! Ayrıca bu kumaş türünün solma konusunda da dirençli olması tercih edilme sebeplerinden.

 • Pamuk Saten

Kış aylarında sıcak, yaz aylarında serin tutan bir kumaş seçimi yapmak istiyorsanız pamuk sateni tercih edebilirsiniz. Pamuk saten aynı zamanda uyku sırasında saç ve ciltteki nemi koruması sayesinde saçınızın ve cildinizin kurumasını belirli bir oranda önleyebilir.

 • Pamuk Polyester

Günlük kullanıma uygun ya da misafirleriniz geldiğinde kullanabilecekleri bir nevresim takımları almak istiyorsanız pamuk polyester kumaşları tercih edebilirsiniz. Oldukça dayanıklı ve bakımı kolay olan bu kumaş çeşidi, yıkandıktan sonra hızlıca kuruyabilir. Fakat pamuk oranı az ise terleme yapabileceğini de belirtelim.

BKA Textil firması olarak bizler istediğiniz ebatlarda, istediğiniz kalitede nevresim takımı üretmekteyiz. Bizler toptan perakende üretici firmayız ihtiyacınız olan tüm textil ürünlerini üretip satışa sunuyoruz toptan sipariş vermek için bizimle iletişime geçin.


Aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını alın.

Online satışlarımızla ilgili tüm sorularınızı burada cevaplayacağız. Pazartesiden Cumaya 09:00 - 21:00

BİZE MESAJ GÖNDER

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Pelitlibağ mah. 1109 sk. 13/A Pamukkale / DENİZLİ

  +90 533 133 89 20
  +90 534 451 43 41

  info@bkatextil.com

  Şirketinize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında sorularınız mı var? Bize bir e-posta gönderin, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.