OTEL HAVLUSU NEDİR?

OTEL HAVLUSU GENEL BİLGİ

Otel havlusu kullanım alanları otelinize gelen misafirlerinizin ne amaçla geldikleri çok önemli değildir .Belki mevsimlik bir tatil,belki kurumsal turlar,hafta sonu tatilleri bunun adı her ne olursa olsun misafirlerinizi özel hissettirmek sizin görevinizdir.Hijyen ve yemek otel misafirlerinizin çok uzun süre zihninde kalıcı yer eden unsurlardır.Bu nedenle tuvaletlerde ve odalarda kullanılan havlular çok önemlidir.Doğru otel havlusunu seçmek sanıldığı kadar kolay bir durum değildir.Size biraz sonraki yazımızda şirketimiz olarak deneyimlerimiz ışığında ipuçları vermek istiyoruz. Biz BKA Textil olarak otel havlusu toptancı şirketiyiz.
Otel havlusundaki amacımız ise siz değerli otel sahiplerine misafirlerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve otelinizin kalitesini canlandırmak adına yardım etmektir.
Öncelikli yapmanız gereken otel havlusu boyutuna karar vermeniz.Yıkama havluları,el havluları,banyo havluları ayak paspasları evet boyutuna ve aynı zamanda türlerine de karar vermelisiniz.Çünkü her havlu farklı bir işleve sahiptir.Banyo paspasları ayaklarınızı kuru tutmaya yararken,banyo havluları ayak paspasına göre büyüktür.Havluların kullanım alanları hangi havluyu satın alacağınızın ilk maddesidir.Örneğin havuz havluları daha kabarık ,yumuşak türden oluşur kolay kurur ve yumuşaklığı ile misafirlerinize şahane bir deneyim yaşatır.Havlularınızda kullanılan malzeme de kaliteyi direk etkiler.Örneğin Türk pamuğu son derece kaliteli bir malzemedir.Yumuşak bir o kadar uzun ömürlü ve kaliteli bir havlu satın almalısınız.Bir havlunun asıl kalitesi ağırlığıdır.Havlunuzun doğru ağırlıkta olduğundan emin olmalısınız.Havlular ne kadar ağır olur ise daha emici olurlar.Bu nedenle Türk pamuğundan yapılan havluları tercih etmeniz sizin ve misafirleriniz için şahane bir deneyim ve mutluluk manasına gelecektir.

TOPTAN OTEL HAVLULARI - OTEL HAVLUSU

  otel havlusu fiyatları dokumada kullanılan iplik kalitesine ve ürünün gramajına göre değişmektedir. Tekstilin başkenti Denizli'de üretilen otel havluları, son teknoloji dokuma tezgahlarında dokunup, işinin ehli boyahanelerde boyanıp kesim dikim işlemi görmek üzere konfeksiyona sevk edilir. Ürettiğimiz beyaz otel havluları %100 pamuktur, aynı zamanda uzun süreli kullanıma ve yıkamaya dayanıklı olup, sertleşme oranı oldukça düşüktür. Ürünlerimizin tümü birinci kalite otel havlularından oluşmaktadır.

el havlusunda dikkat edilmesi gereken en önemli konu da otel havlularının kaliteli olmasıdır. Kaliteli otel havlu fiyatları, normal havlulara göre biraz daha yüksek fiyattadır. Ancak kullanım ömrü açısından karşılaştırma yaptığımızda bu fark verilmeye değerdir. Biz, bir otel tekstili firması olarak sizlere en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunma prensibindeyiz.

Otel havlularının üretimi isteğe göre logolu veya nakışlı olabilmektedir. Otellerin en çok şikayetçi oldukları konulardan birisi otel havlularının eksilmesi, kaybolmasıdır. Nakışlı otel havluları, havlu üzerinde oteller için aidiyet simgesi taşıdığı için bu kaybolmaların önüne bir miktar geçilmiş olur. Ayrıca logolu otel havlularının, misafirlerin gözünde otellere prestij kattığını da söylemek yanlış olmaz.
  Otel banyo havlusu fiyatları, yukarıda bahsettiğimiz gibi ürün gramajına ve kalitesine göre değişmektedir. 70x140cm otel banyo havlusu fiyatı ile 90x150cm banyo havlusu veya 100x150cm büyük otel havlusu fiyatları arasında fark vardır. Ayrıca otel havlularında yapılan nakış hizmeti ve logolu havlu dokuması otel havlu fiyatlarını arttıran bir diğer faktördür.

Firmamız otel tekstili ürünlerinin en kaliterini size sunmak için çalışmaktadır. Oteliniz için gerekli olan havlular 16/1 ring iplik ve 20/2 ring ipliklerden üretilmektedir. Otel havlusuOtel HavlularıToptan Otel Havlusu, beyaz havlu

 • OTELLER VE BUTİK OTELLERDE APARTLARDA YURTLARDA GÜZELLİK MERKEZLERİNDE KULLANIMA UYGUN EKONOMİK KALİTELİ BEYAZ HAVLU GRUBU
 • 50X90 CM OTEL HAVLUSU TAMAMEN PAMUKLU TEK KAT PAMUK İPLİĞİ
 • OTEL GRUBUNA UYGUN OLARAK HİDROFİLLİ (SU EMİCİLİK YÜKSEK) 
 • OTEL GRUBUNA UYGUN OLARAK ÇİFT DİKİŞLİ
 • KALİTE VE EKONOMİK FİYAT
 •  
 • 70X140 CM OTEL HAVLUSU TAMAMEN PAMUKLU TEK KAT PAMUK İPLİĞİ
 • OTEL GRUBUNA UYGUN OLARAK HİDROFİLLİ (SU EMİCİLİK YÜKSEK) 
 • OTEL GRUBUNA UYGUN OLARAK ÇİFT DİKİŞLİ
 • KALİTE VE EKONOMİK FİYAT
 •  
 • 90X150 CM OTEL HAVLUSU PAMUKLU 16/1 PAMUK İPLİĞİ
 • OTEL GRUBUNA UYGUN OLARAK HİDROFİLLİ (SU EMİCİLİK YÜKSEK) 
 • OTEL GRUBUNA UYGUN OLARAK ÇİFT DİKİŞLİ
 • KALİTE VE EKONOMİK FİYAT

 


Aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını alın.

Online satışlarımızla ilgili tüm sorularınızı burada cevaplayacağız. Pazartesiden Cumaya 09:00 - 21:00

BİZE MESAJ GÖNDER

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Pelitlibağ mah. 1109 sk. 13/A Pamukkale / DENİZLİ

  +90 533 133 89 20
  +90 534 451 43 41

  info@bkatextil.com

  Şirketinize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında sorularınız mı var? Bize bir e-posta gönderin, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.